Prevzem gasilske opreme PDF natisni E-pošta
Sreda, 31 Avgust 2016 12:05

V sredo 24.8.2016 ob 19:00 je v prostorih gasilskega doma Velenje potekala predaja gasilske opreme gasilskim društvom v mestni občini Velenje. Vsako gasilsko društvo je dobilo nekaj opreme katero potrebuje za svoje delovanje. Naša enota je prejela nekaj zaščitnih intervencijskih oblek, čelad, škornjev, pasov in rokavic za tehnično reševanje. Prejeli pa smo že tudi nekaj opreme, katera spada v prikolico za neurja, ki jo bomo prejeli v prvi polovici naslednjega leta. Tako bomo lažje pomagali ob naravnih ujmah, ki vse večkrat prizadenejo naše kraje. V prihodnjih dneh pa bomo prejeli tudi dva nova pozivnika s strani ministrstva za obrambo republike Slovenije za tiho alarmiranje operativnih članov ob intervencijah in drugih dogodkih.
Hvala mestni občini Velenje, da nam v teh časih omogoča finančna sredstva za nakup zaščitno reševalne opreme s katero lahko varno in učinkovito pomagamo vsem, ki potrebujejo našo pomoč.