Prevzem mladinskega prapora, veselica in tekmovanje za pokal KS Pesje PDF natisni E-pošta
Četrtek, 16 Junij 2016 07:06

Ob naši 70-letnici smo se odločili, da  bomo mladim omogočili nadaljnji razvoj in jih primerno opremili z najnujnejše opremo. Zato smo v soboto 11.6.2016 razvili mladinski prapor, nabavili smo tudi 40 novih delovnih in z njimi opremili vse štiri desetine mladih. Slavnostni govornik sobotne prireditve je bil župan Bojan Kontič, za glasbeno popestritev je poskrbela rudarska godba Premogovnika Velenje.

Druženje smo nato nadaljevali z gasilsko veselico z ansamblom Stil.

Pri kinološkem društvu je potekalo meddruštveno tekmovanje za članice in člane za pokal Krajevne skupnosti Pesje. Tekmovanja se je udeležilo 11 ekip članov in 5 ekip članic. Vsem se lepo zahvaljujemo za sodelovanje.

Rezultati tekmovanja